Edgeframe

Vaše zboží bude dokonale chráněno při přepravě


Ať už se věnujete přímo výrobě nebo jen prodeji, vždy potřebujete nějaké ty materiály, do kterých své zboží vložíte, abyste jej ochránili před znečištěním, ale také před poškozením při přepravě. Ať už jde o přepravu z výroby do prodejny nebo z prodejny přímo k odběrateli, tak vždy je nutné zboží nějakým způsobem chránit. U nás https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/mailingove-obalky najdete opravdu velký výběr té nejvyšší kvality za velmi příznivou cenu.
obálka
Nejrůznější druhy plastových obálek, uzavíratelných sáčků či sáčků se samolepící klopou se v dnešní moderní době hodně stávají do popředí a stávají se velmi oblíbeným obalovým materiálem a to hlavně díky tomu, že tím ušetříte na materiálu a tím pádem i na nákladech a samozřejmě taká ušetříte za poštovné či přepravu. Každý z Vás jistě ví, že jsou různé druhy zboží, které není nutné chránit kartonovou krabicí, ale stačí je pouze dát do nějakého sáčku.
Nejrůznější textilie a pak také tiskoviny nemusí být vloženy do neskladných krabic, díky kterým byste pak platili vyšší poštovné nebo větší náklady za přepravu, ale mohou být uzavřeny v kvalitních plastových sáčcích, které je ochrání a které právě najdete u nás obálky v různých provedeních, velikostech a rozměrech a také v různě velkých baleních podle Vaší potřeby.

Také jsme ochotni Vám plně vyjít vstříc ve Vašich požadavcích ohledně potisku těchto sáčků. U nás mailingove obálky Vám nabízíme výrobu na zakázku a plně se přizpůsobíme Vašim přáním. Všechny naše produkty jsou vyráběny z kvalitních a spolehlivých materiálů, poštovní igelitové sáčky jsou z vrchní strany bílé a uvnitř černé, čímž je zajištěna neprůhlednost a diskrétnost.
polštář
Proto neváhejte a vstupte do naší skvělé nabídky a vyberte si přesně ty produkty, které odpovídají Vašim požadavkům. Jsme si jisti, že budete velmi spokojeni a opět se k nám vrátíte.